Kim jest Ray Florentino?


Ramayana Florentino, znana większości jako Ray, od kilku lat mieszka w Polsce, co stanowi pasjonujący rozdział w jej karierze jako modelki i influencerki.

Po obiecującej karierze w marketingu i reklamie, przyjęła nową rolę Coolhuntera w branży modowej. Ta rola umożliwiła jej analizę trendów i tłumaczenie ich dla marek w Brazylii i Europie, oferując unikalną i ekskluzywną korelację.

Obecność Ray w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, autentycznie odzwierciedla jej życie. Dzieli się nie tylko swoją pracą, ale także swoją rodziną, wyzwaniami oraz swoją wiedzą na temat mody, urody, dbania o siebie a także wielu innych istotnych w jej ocenie zagadnień.

Ostatnio Ray poszerzyła horyzonty jako ambasadorka różnych segmentów, wzmacniając partnerstwa między Europą a Brazylią. Dodatkowo w tym roku angażowała się w aktywne działania wraz ze swoją publicznością i społecznością.

Jej obserwatorzy to głównie kobiety, które pasjonują się podróżami, dążą do zrównoważonego stylu życia, dbają o siebie i swoje rodziny, a także kochają modę.

W tym roku Ray udzieliła wywiadów oraz zaangażowała się we współpracę z wieloma markami, które wzbogaciły jej podróż, dodatkowo łącząc ją z jej odbiorcami.

ZAWARTOŚĆ

Kliknij, aby zobaczyć te posty na Instagramie:

ANALIZA - INSTAGRAM

Dane z ostatniego miesiąca:

W MEDIACH

Udostępnione przez oficjalne profile:

MARKI

Z kim zrobiliśmy historię:

STATYSTYKI - GRUPA DOCLENA

Profil publiczności, która mnie śledzi:

ZROBIMY HISTORIĘ RAZEM?Kontakt:


ramayanaflorentino@gmail.com

+48 668428455